چه خوش سودا دمی رویت خدا را

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

به من دادش یکی پیمانه­ ای را که جان لبریز از می گشت جانا چه بی بو رنگ می­ بودش الهی دمادم بر وجودم ریخت ساقی چو آن پیمانه پاکی را چشیدم رها از خود به آن وادی رسیدم چنان هشیار فخری گشته جانا ز تن بیرون روان پنهان پیدا چه خوش سودا دمی رویت خدا را خدایی لم یلد یولد به هر جا به تن خاک آن چنان نوری ببخشید یکی واحد خدایی هست توحید دلم گلشن نهادم جلوه در آب وجودم مست با پیمانه­ ای ناب چه اسراری شکوفا در ضمیری چو گل زیبا درون خاکی خمیری زبانم همچو گل صد برگ جانا نگاهم نرگسی گل چون که بینا یکایک هر چه را بینم تامل گزینم پیشه صبری با تعمل حقایق نقل قولی را که مقبول به علم افزون کنم بر غیر منقول دقایق علم را هر لحظه جانا شمارش دم غنیمت بوده حالا دلا زیبا گلی را خوار منگر که خار همراه گل زیبا نه منکر معارف کسب کن تا خود شناسی ز خود دوری کنی حق را سپاسی کلامی گفته را خاطر سپاری به خوانی رحمتی تا می­ توانی که رحمت بر فلانی باد جانا کتابی را نوشتش هدیه بر ما کتابت گشت علمی اندک ای جان مصور در ورق دوران ایمان گذر ایام دوران شد سپاسی به خواندن این کتابت خود شناسی شناسی خود خدایت را به تحقیق شناسی جان من رمزی است توفیق
ادامه : چه خوش سودا دمی رویت خدا را
ãäÈÚ

مشخصات

• منبع: http://117.parsablog.com/post/513
  • کلمات کلیدی: جانا ,شناسی ,زیبا ,رویت ,سودا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل